Dom na Starym Żoliborzu

Przedwojenna kamienica ma swój klimat. Lokalizacja na Starym Żoliborzu zobowiązuje. Postanowiliśmy połączyć te dwie rzeczy, jednocześnie nadając im oryginalny styl. Chcieliśmy pokazać współczesną kreację przedwojennego wnętrza. Wnętrza, które łączy w sobie kilka rozwiązań. Wnętrza pełniącego zarówno funkcję showroomu dla architektów, jak i biura - miejsca naszej codziennej pracy.

Ideę współczesnej przestrzeni, która jednocześnie oddaje klimat budynku, zapoczątkowała decyzja o przemalowaniu podłogi oraz schodów na ciemny, grafitowo-granatowy odcień. Po tej decyzji zmian nie było końca. Zachowując oryginalny układ pomieszczeń, rozprzestrzeniliśmy kolor na wszystkie płaszczyzny. Szarości, grafit, odcienie zieleni i różu całkowicie odmieniły dom. Dom, który jest kwintesencją stylu NAP.

NAP Żoliborz jest dla nas nie tylko biurem. Chcemy, aby stał on się zarówno inspiracją dla architektów, jak i miejscem spotkań, przestrzenią kreatywną. Wierzymy, że w sercu domu, który stworzyliśmy, każdy odnajdzie coś dla siebie, a czas spędzony w naszych wnętrzach, będzie tym dobrze spędzonym, pełnym nowych pomysłów na aranżacje.