Filiżanka vintage, lampa kupiona na pchlim targu albo krzesło, które pamięta przedwojenne czasy – kochamy rzeczy, które trwają, bo mają swoją własną historię. Kochamy dobry design za to, że jest innowacyjny, estetyczny, przyjazny dla środowiska, świetnie prezentuje się we wnętrzach i jest dopracowany pod każdym względem. W NAP mamy swoich faworytów, których darzymy bezgraniczną miłością. Poznajcie ich!

Meble, dla których zawsze znajdziemy przestrzeń. Klasyki, które pomimo zmian aranżacji, zawsze będą dobrze się prezentować. Przy wielkim stole vintage, który zajmuje honorowe miejsce w naszym showroomie stawiamy krzesła Wishbone i Fiberglass oraz te znalezione na pchlich targach. To nasze miejsce do tworzenia wspólnych koncepcji i strategii rozwoju. I do spotkania, tak po prostu.

Klasyka i detal krzesła Wishbone

Na naszych biurkach główną rolę grają lampy Gras i  Anglepoise – klasyki, które dzięki swojej prostocie i inżynierskiej precyzji świetnie sprawdzają się podczas codziennej pracy. Klasyki od DCW Editions – Biny, Mantis - wypełniają wnętrza sypialni, kuchni i łazienek. Wyglądają stylowo i dają piękne światło. Nie reagują na zmiany kolorów ścian i nadal grają w nich pierwsze skrzypce.

Klasyk - lampa Anglepoise

Mantis w naszym showroomie

Historia jednego produktu

W naszych produktach staramy się przybliżać historię dobrego designu. Nowa kolekcja to nie tylko nowy mebel w sklepie, ale historia jego powstania, opowieść o procesie rzemieślniczym, a także biografia artysty, który nad nim pracował.

„W NAP inspirują nas projektanci, którzy tworzyli w poszanowaniu dla sztuki rzemiosła, ergonomii i kontekstu”

– Agata Burno, NAP Studio

To także historia, która zaczyna się wraz z momentem nabycia. Mamy nadzieję, że produkty starannie wyselekcjonowane przez nasz zespół, otrzymają wyjątkowe życie w domach. Będą nie tylko ładnym elementem wyposażenia, ale z czasem nabiorą wyjątkowego znaczenia oraz staną się częścią historii domowników.

Dobry design – najlepszy prezent

Dla wszystkich miłośników dobrego rzemiosła wyselekcjonowaliśmy produkty z metką dobrego designu, których jakość, forma wykonania i kryjąca się w nich historia sprawiają, że mogą być przedmiotem pożądania.