Dni są coraz cieplejsze, a słońce zaczyna nas rozpieszczać. Czas przygotować nasze wnętrza na cieplejszą porę roku i na nowo zaaranżować tekstylne dodatki. Len, organiczna bawełna i kaszmir – to nasze ulubione tkaniny na wiosnę i lato!

tekstylia libeco NAP

Skandynawski minimalizm

tekstylia Harmony NAP
Kolekcja wiosna-lato 2020 Harmony

tekstylia Harmony NAP
Naturalne kolory materiałów nigdy nie wychodzą z mody. Szaro-beżowy len, nieoczywista biel bawełny wyglądają pięknie – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Naturalne barwy będą idealnym tłem dla świeżo zerwanych z ogrodu bzów.

Plama koloru

tekstylia libeco
tekstylia libeco
Kolekcja wiosna-lato 2020 Libeco

Producenci tkanin wiedzą, że czasami we wnętrzach potrzebny jest akcent kolorystyczny. Marki stawiają na naturalne barwniki, które odzwierciedlają kolory natury: brudna cegła, błękit nieba, sprana zieleń, zgaszony żółty (prawie jak z pola pszenicy!) – na naturalnych tkaninach barwy wyglądają szlachetnie. A do tego w prosty sposób odmieniają wnętrze.

Komplet do spania

pościel i kołdra take a NAP

Sypialnia odmieniona na wiosnę: lekka kołdra, świeże kwiaty.

Na wiosnę również w naszych sypialniach robi się cieplej. Aby nie przegrzać organizmu i zapewnić sobie zdrowy, regenerujący sen warto zmienić kołdrę na letnią. Możemy wybrać taką z naturalnego puchu gęsiego lub kołdrę syntetyczną. Kołdry letnie charakteryzuje zmniejszona gęstość wypełnienia – najczęściej 2 razy mniej niż w kołdrach całorocznych.

Kołdry syntetyczne Outlast są hipoalergiczne i posiadają specjalne syntetyczne włókna (opracowane tą samą metodą, co kombinezony kosmiczne), dzięki czemu dostosowują się do temperatury otoczenia i zapobiegają przegrzaniu organizmu.

W zielone gramy

tekstylia NAP w ogrodowym wydaniu

Len i bawełna świetnie sprawdzą się jako tekstylia outdoorowe

A co, gdyby przenieść sypialnię do ogrodu? Mini materace w kolorowych poszewkach będą wygodną alternatywą do siedzenia na jeszcze nieogrzanej słońcem ziemi. Do tego dużo poduszek, pled i taca z przekąskami! Relaks, jak z najlepszej sypialni - w ogrodzie gotowy!

Podano do stołu

Kolekcja wiosna-lato 2020 Libeco

Kolekcja wiosna-lato 2020 Libeco

Kolekcja wiosna-lato 2020 Libeco

Bez względu na to, czy świętujemy rodzinną kolację, czy organizujemy grilla na świeżym powietrzu – bieżnik lub obrus doda elegancji nawet codziennemu nakryciu. Jeżeli chcemy wprowadzić wiosnę na nasze stoły – wybierzmy kolorowe, naturalne lniane serwetki i podkładki.

Odmień swój dom na wiosnę! Tekstylia z naturalnych surowców to najprostszy sposób. Pełną ofertę tekstylną znajdziesz w naszych salonach stacjonarnych i sklepie online.