Nowy rok to nowe trendy kolorystyczne w designie. Instytut Pantone zaprezentował wiodące kolory roku 2021 - Ultimate Gray & Illuminating. Zobaczcie naszą odpowiedź na kolor we wnętrzu w stylu NAP!

sofa Dune NAP

Kolorystyka bazowa

Styl NAP to wnętrza naturalne. Nasze kolory to beże, biele, szarości i nasycone antracyty. To nasza baza, do której dodajemy plamy kolorystyczne. Jesteśmy wierni temu zestawieniu od lat, łącząc je z naturalnymi materiałami: wełną, lnem i bawełną.

Faktury, surowce, kolory NAP
Faktury, surowce, kolory NAP

fotel Lemon NAP
Fotel Lemon NAP

Wzornik tkanin NAP

Tworząc wzornik inspirowaliśmy się barwami ziemi. Chcieliśmy, aby tkaniny w nim zawarte umożliwiały klientom i architektom stworzenie w domu atmosfery spokojnej i harmonijnej, mocno kojarzącej się z naturalnymi krajobrazami.

Sofa Dune NAP

Naszym klientom proponujemy barwy ziemi na naturalnych tkaninach, takich jak len, bawełna lub wełna. Postanowiliśmy też dodać najmodniejsze tkaniny sezonu: boucle i naturalne skóry.

Kolorystyka uzupełniająca

Z uwagą obserwujemy trendy i dostrzegamy, jak mocno przebija się trend na barwy ziemi. W naszych wnętrzach jest obecny od wielu lat, na salony wkroczył zdecydowanie i trwa nieprzerwanie od końca 2019. W tym roku kolory ziemi są jeszcze mocniejsze.

wzornik tkanin NAP

W naszym wzorniku są też odcienie zieleni

pościel take a NAP

Pościel take a NAP

Nasza druga propozycja to mocniejsze akcenty w naturalnych odcieniach: terakota, glina, przygaszone granaty i stalowy błękit. Pięknie widać je w domowych tekstyliach i na meblach tapicerowanych.

Nasza interpretacja kolorów roku Pantone

Kolory roku Pantone traktujemy jako inspirację do wprowadzenia do wnętrz musztardowych żółci i ziemistych szarości. Łączymy je z zieleniami: odcieniem oliwki lub kwaśnej limonki. Kolory te świetnie sprawdzą się na dodatkach, a dla odważnych również na dużych meblach.

wzornik tkanin NAP
wzornik tkanin NAP

Wzornik NAP wzbogacamy o tekstylia od czołowych producentów, m.in: Kvadrat, Elitis, Kirkby Design.

W NAP kierujemy się stonowaną bazą i mocnymi akcentami we wnętrzach. Lubimy odważne pomysły – mebel w mocnym kolorze, wyraziste tekstylia. Zawsze wybieramy naturalne materiały, bo ich szlachetność to dla nas wyznacznik jakości.

sofa Dune NAP
sofa Dune NAP
sofa Dune NAP