Czy sztuka jest dobrym pomysłem na prezent? Co podarować osobom, które “mają już wszystko” albo nie lubią dostawać prezentów? Jak znaleźć prezent stylowy, ponadczasowy, a jednocześnie taki, który ma w sobie jakąś historię? Sztuka jest rozwiązaniem.

Oryginalne grafiki, ceramiczne rzeźby, czy autorskie wzory przeniesione na przedmioty codziennego użytku: sztuka jest idealnym pomysłem na prezent pod choinkę.

Sztuka pod choinką

Wybierz dla najbliższych unikatowy projekt, który będzie piękną ozdobą w domu. Z czasem nabierze szlachetności, a często również wartości. Sztuka jest inwestycją na lata i dobrym pomysłem dla każdego, kto ceni dobry design.

W NAP od lat współpracujemy z niezależnymi artystami. Przygotowaliśmy dla Was propozycje wyjątkowych prac, które świetnie wpiszą się w tegoroczne prezentowniki.

Grafiki Oli Buczkowskiej - Przeździk

grafiki Oli Buczkowskiej - Przeździk
grafiki Oli Buczkowskiej - Przeździk

Prace Oli Buczkowskiej-Przeździk dostępne są w naszych salonach stacjonarnych.

Geometryczne grafiki Oli Buczkowskiej-Przeździk (absolwentki architektury wnętrz na wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie), czyli proste wzory i pięknie stonowane kolory. Wystarczy spojrzeć na te prace i można łatwo sobie wyobrazić jak idealnie będą się komponować na każdej ścianie, nie tylko w surowych wnętrzach.

Rzeźby Studia Lorek

kolekcja Głowy

Kolekcja "Głowy" autorstwa Piotra Lorek

Piotr Lorek z rzeźbą

Studio Lorek, czyli pracownia małżeństwa Barbary i Piotra Lorków. Jedna z najstarszych i najdłużej działających pracowni ceramicznych w Polsce. W naszych salonach możecie znaleźć wyjątkową ceramikę użytkową - talerze, kubki i miseczki studia Lorek. Co sezon w nowej odsłonie kolorystycznej. W tym roku Piotr Lorek zaprojektował wyjątkowe ceramiczne, szkliwione rzeźby. Wybrane modele z kolekcji Głów, z których każda ma swoje imię i osobną historię, jest teraz dostępna w naszych salonach.

Lniane serwetki: Artyści x NAP

lniane serwetki NAP
lniane serwetki NAP

W tym roku zaprosiliśmy współpracujących z nami artystów do stworzenia oryginalnych grafik. Następnie przenieśliśmy je na kolorowe lniane serwetki z kolekcji take a NAP. Serwetki z grafikami  ceramiczki Kasi Białek, ilustratorki Zofii Różyckiej, Studia Lorek i graficzki Martyny Wójcik-Śmierskiej będą pięknie prezentować się na stole, ale mogą też posłużyć jako oryginalny sposób na zapakowanie prezentu - świecy czy ceramicznego kubka. Razem tworzą wyjątkowy zestaw kolorystyczny.

Ceramika użytkowa

wazony Tasja Pulawska
wazony Tasja Pulawska
kubek Kasia Bialek

Nowe modele kubków, miseczek i talerzy tworzonych ręcznie przez zaprzyjaźnionych z NAP ceramików: Kasię Białek, Studio Lorek i Tasję P. - wyjątkowe i niepowtarzalne ze względu na ręczną produkcję. Będą piękną ozdobą stołu, a także umilą rodzinne spotkania przy kawie.

ceramika tasja puławska
kubek Kasia Białek
ceramika użytkowa Studia Lorek

Wyjątkowe projekty polskich artystów możecie znaleźć w salonach stacjonarnych NAP