Korzenne przyprawy, świece, bliscy ludzie… Jak wyglądają idealne święta? Dla nas, w NAP, to takie spędzone w rodzinnym gronie, pośród zapachów świątecznych potraw, naturalnych świec i pysznego ciasta.

To również święta, podczas których dajemy sobie chwilę wytchnienia, moment na przemyślenia i podsumowania. Czas, w którym planujemy przyszły rok.

świąteczny stół w stylu NAP

Wełna filcowana

W tym roku motywem przewodnim będą dla nas dodatki z wełny filcowanej. Małe żołędzie, renifery i łyżwy będą pięknie prezentować się na choince oraz jako wiszące ozdoby. Filcowe onuce świetnie zastąpią choinkowe skarpety, a kto wie, czy zostawiając je na kominku, Mikołaj nie zawita do nas szybciej.

filcowe ozdoby
filcowe ozdoby
filcowe ozdoby
filcowe ozdoby

Naturalne dodatki

Zawsze podkreślamy, że naturalne dodatki są najlepsze. W tym roku nie jest inaczej. Gałązki ostrokrzewu, owoce jarzębiny, świece z wosku pszczelego - to one nadają klimat świąt. Dobrym pomysłem będzie również pomarańcza ozdobiona goździkami, która wypełni dom cudownym aromatem.

świąteczny stół w stylu NAP

Złoto, sepia i miód

Kolorem przewodnim nadchodzących świąt niewątpliwie jest dla nas brąz, w swoich ciepłych, miodowych odsłonach. Drewniane szlachetne meble, ciepłe, mięsiste wełniane pledy oraz aromatyczne ciasto - w tym roku wariacja piernika z gruszką.

świąteczny stół w stylu NAP

Spędźcie z nami grudzień i czas świątecznych przygotowań. Szykujemy dla Was prezentownik, inspiracje, jak udekorować dom na ten szczególny czas i aranżacje stołu na wigilijny wieczór. A do tego, jak co roku, podzielimy się z Wami przepisem na świąteczny smakołyk i pokażemy Wam, jak my obchodzimy święta!

świąteczny stół w stylu NAP