Wiosna w pełni! To idealny moment na zaaranżowanie ogrodowej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy do dyspozycji mamy mały balkon, czy duży taras, warto strategicznie go zaplanować. Przewidujemy, że najbliższy sezon będziemy spędzać na świeżym powietrzu!

Mały balkon

mały balkon NAP
Klucz do sukcesu to jeden dominujący element balkonu – wygodny fotel lub mała sofa. Do tego kompaktowe dodatki – stolik, na którym postawimy lemoniadę, przenośna lampka i dużo zieleni!

Duży taras

taras NAP

Taras daje nam dużo możliwości aranżacyjnych! Warto wydzielić strefy – do relaksu i do wspólnego biesiadowania. Wygodne fotele i pufy, a do tego parasol, który ochroni nas przed za dużą ilością promieni słonecznych, a także duży stół i krzesła, który pomieści wszystkich biesiadowników. Zawieszone w przestrzeni lampki dodadzą niepowtarzalnego klimatu!

Początek wiosny to idealny moment, aby urządzić wymarzoną ogrodową przestrzeń. Więcej mebli i dodatków odpowiednich do ogrodu znajdziecie na naszej stronie, a jeżeli chcecie przetestować meble – zapraszamy do naszego salonu na Jagielskiej, w którym znajdziecie specjalną strefę ogrodową!