Lato - najpiękniejsza pora roku. Mamy więcej energii, słońce nas rozpieszcza, a w głowie rozbrzmiewają letnie hity muzyczne. Korzystamy z pogody, z tego, że dzień jest długi, a wieczory to wprost idealny czas do spotkań towarzyskich. Przy sobie mamy piękne i praktyczne dodatki – stworzone na tę porę roku!

meble ogrodowe Emu
Meble ogrodowe Emu Arc en Ciel

Rano: spacer i leniwe śniadanie

Ceramika Serax
Ceramika użytkowa Serax

Poranek to najlepszy moment w ciągu dnia, aby wystawić twarz do słońca i podłapać dla siebie trochę witaminy D. Przed 11:00, kiedy nie jest jeszcze tak gorąco, wybierzmy się na spacer, a w weekend na leniwe śniadanie w parku. Do kosza pakujemy sezonowe owoce, świeżą bagietkę, lemoniadę, koc lub ogrodowy materacyk i stołową zastawę – paryskie śniadanie gotowe!

Szklane akcesoria Kinto
meble Unopiu

Szklane akcesoria Kinto, meble Raw Materials

Południe: relaks w cieniu

Kiedy słońce grzeje najintensywniej znajdźmy sobie miejsce w cieniu. Ulubiona książka, mrożona kawa, okulary z filtrem i kapelusz. Rozsiądźmy się wygodnie w parku lub we własnym ogrodzie i odetchnijmy!

Fotel Unopiu
Krzesło ogrodowe Arc en Ciel

Fotel ogrodowy Ethnicraft, stolik Unopiu, krzesło ogrodowe Emu, okulary Izipizi, kosz plażowy re: NAP

Wieczór: spotkanie z najbliższymi

Dla letnich wieczorów aż chce się żyć! Powietrze staje się przyjemnie rześkie, a miasta i wakacyjne kurorty pełne są ludzi! Wychodzimy! Letnia sukienka, wygodne buty, elegancka jedwabna apaszka jako dodatek.

Kosz z akcesoriami re: NAP

Kosz z akcesoriami re: NAP

Kolekcja "Cacka"

Apaszka z kolekcji "Cacka"

Meble Unopiu NAP
Kosz z akcesoriami re: NAP
Kosz z akcesoriami re: NAP
Meble Unopiu NAP

Kosz z akcesoriami skórzanymi re: NAP, meble ogrodowe Raw Materials

Lato trwaj!