Stolik, przy którym codziennie rano pijemy kawę. Fotel z czasów, w których uczyliśmy się chodzić, a może konsola odziedziczona po babci, w której chowamy te najcenniejsze, rodzinne fotografie. Każdy produkt to historia, człowiek i wspomnienia.

Rzemiosło to pasja

Inspiruje nas dobre rzemiosło, światowej klasy design, pasja do wzornictwa, architektury wnętrz i podróży. Szukamy przedmiotów, które opowiadają historie lub sami takie tworzymy. Cenimy warsztat, doświadczenie i pracę ludzkich rąk. Z uwagą wybieramy to, co jest nam bliskie - szlachetne materiały, ponadczasowość, produkty, które powstają z troską o środowisko.

W poszukiwaniu najlepszego designu

Co roku jeździmy na targi designu, przemierzamy mniejsze i większe miejscowości w poszukiwaniu najwyższej jakości produktów. Współpracujemy z małymi, rodzinnymi manufakturami, które dostarczają nam wyjątkowych przedmiotów.

próbki tkanin wybrane przez NAP na ostatnich targach

Jakość i prostota dobrego designu

Dywany vintage ręcznie tkane przez indyjskich rzemieślników. Skórzane saszetki i breloki z resztek materiałów produkowane w podwarszawskiej manufakturze. Ręcznie malowane stoliki wytwarzane w Indonezji. To tylko niektóre z produktów dostępnych w ofercie, wyselekcjonowane z szerokiej gamy dostępnych na rynku. To rzeczy powstające w małych rodzinnych pracowniach, gdzie wiedza jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a dbałość o szczegóły, jakość i jednocześnie prostota wykonania są stawiane na pierwszym miejscu.

Rzemiosło to ciężka praca

Dobre rzemiosło to pasja, ciężka praca, godziny prób, dzięki którym powstaje najwyższej jakości projekt. Produkt tworzony z serca, doświadczenia i zaangażowania.

“Back to craft to tworzenie przedmiotów zgodnie ze sztuką. Charakteryzuje dobry i trwały produkt, bez daty przydatności - w opozycji do obecnych standardów, z najlepszych materiałów.”

- Mikołaj Wielowiejski, Biuro Handlowe NAP

Historia jednego produktu

Każdy przedmiot ma historię. Ktoś go zaprojektował, z uwagą dobierał materiały, wiercił, szlifował, dokręcał, zaplatał.

“Every piece comes with a story”

ang.: Każdy przedmiot posiada swoją historię.

- Carl Hansen & Son

W naszych produktach staramy się przybliżać historię dobrego designu. Nowa kolekcja to nie tylko nowy mebel w sklepie, ale historia jego powstania, proces rzemieślniczy, a także biografia artysty, który nad nim pracował.

To także historia, która zaczyna się wraz z momentem nabycia. Mamy nadzieję, że produkty, starannie wyselekcjonowane przez nasz zespół, otrzymają wyjątkowe życie w domach. Będą częścią historii domowników i ważnym elementem wyposażenia.