Jesień to niezaprzeczalnie nasza ulubiona pora roku! Ciepłe pledy, miękkie poduchy i naturalne dodatki wracają do wnętrz. Stworzyliśmy nową kolekcję tekstylną take a NAP, która – jesteśmy przekonani – wpisze się w każdą domową przestrzeń.

pościel luso take a NAP

Kuchnia: centrum dowodzenia

W kuchni dzieje się domowe życie! Jesienny akcent dodadzą ściereczek i serwetki w naturalnych barwach: tymiankowym, musztardowym i oliwkowym. Ściereczki i serwetki to nowość w naszej ofercie tekstylnej. Przy projektowaniu kolorystyki kolekcji inspirowaliśmy się kuchennymi niezbędnikami, dzięki którym potrawy lepiej smakują i… wyglądają.

Serwetka lniana take a NAP
Serwetka lniana take a NAP

Serwetki i ściereczki take a NAP dostępne są w trzech najmodniejszych kolorach sezonu

Nasze serwetki i ściereczki wykonane są z 100% belgijskiego lnu. Jest wyjątkowo miękki, dzięki zbiorom na terenie graniczącym z Morzem Północnym - odpowiednia proporcja słońca i wiatru sprawia, że włókno jest wytrzymałe i dobrze radzi sobie w procesie przetwarzania. Cała produkcja odbywa się w Polsce. Ściereczki mogą być wykorzystane jako podkładki lub bieżniki na stół.

serwetki i ściereczki take a NAP
serwetki i ściereczki take a NAP

Ściereczka take a NAP sprawdzi się w kuchni - wykonana z 100% lnu bardzo dobrze absorbuje wodę

Sypialnia: nastrój się na jesień

Jesienne wieczory są stworzone do tego, aby spędzić je w łóżku w miękkiej pościeli i z dużą ilością poduch. Kolekcja bawełnianej pościeli Luso w czterech najmodniejszych kolorach (szałwiowym, koniakowym i dwóch odcieniach szarości) sezonu sprosta temu wyzwaniu.

Pościel wykonana jest z 100% bawełny perkalowej – perkal bardzo ładnie się gniecie, nie wymaga prasowania i jest wyjątkowo miękki. Dodatkowo jest lekki i oddychający, dlatego nadaje się do użytku zimą, jak i latem. W skład kolekcji wchodzą: komplety pościeli, poszewki na poduszki oraz prześcieradło, które może być używane również jako lekki pled, a nawet obrus!

pościel Luso take a NAP

Szałwiowy odcień Luso sprawdzi się w sypialni, nadając jej prawdziwie jesiennego klimatu

pościel luso take a NAP
pościel luso take a NAP
pościel Luso take a NAP

Pościel Luso dostępna jest w czterech najmodniejszych kolorach sezonu: szałwiowym, koniakowym i dwóch odcieniach szarości.

Łazienka: chwila dla siebie

Nie znamy lepszego sposobu na relaks niż długa, gorąca kąpiel. A jeśli kąpiel to… organiczne kosmetyki i… ręczniki. Kolekcja Bee Waffle take a NAP to wyjątkowo miękkie ręczniki o geometrycznej fakturze.

Ręczniki o splocie waflowym lepiej absorbują wodę, szybciej schną (nawet do 40%), a nawet mają właściwości złuszczające. To za sprawą powierzchni o strukturze plastra miodu, której szczeliny tworzą teksturę odpowiednią do masażu. Chropowata z początku tekstura z każdym praniem staje się coraz bardziej miękka i przyjemna w dotyku. W kolekcji dostępne jest sześć kolorów i trzy rozmiary ręczników Bee Waffle, dzięki którym łatwo zaaranżujesz wystrój łazienki.

ręcznik Bee Waffle take a NAP
ręcznik Bee Waffle take a NAP

Ręczniki Bee Waffle take a NAP dostępne są w sześciu kolorach

Nasza kolekcja take a NAP to miękkie i wytrzymałe tekstylia do każdego pomieszczenia w domu. Najmodniejsze kolory sezonu i ponadczasowe wzory. Dostępna w salonach stacjonarnych i sklepie online.

Produkty tekstylne NAP posiadają certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS) 
GOTS to: minimum 95% certyfikowanych włókien organicznych pochodzących z ekologicznych upraw prowadzonych w oparciu o międzynarodowe wytyczne. Produkty nie zawierają materiałów wytworzonych przy użyciu GMO, pestycydów i innych substancji, które mogą być szkodliwe szczególnie dla wrażliwej skóry. Przy produkcji stosuje się oczyszczalnie i zamknięty obieg wody, dzięki czemu zużywa się nawet 91% wody mniej niż przy zastosowaniu konwencjonalnej produkcji, dodatkowo produkcja GOTS to 94% mniej gazów cieplarnianych.
Oznaczenie funkcjonuje od 2006 r. 
W Polsce tylko 19 firm posiada ważny certyfikat GOTS.