Wiosna! Czas, kiedy łapiemy pierwsze promienie słońca. A skoro słońce to natura i spacery! Co przyda się na krótkie i dłuższe wycieczki? Sprawdź nasz przewodnik po najlepszych outdoorowych akcesoriach.

24bottles butelka termiczna na wodę

Kawa, herbata, woda

Powinniśmy przyjmować około dwóch litrów płynów dziennie. Nie musi to być tylko woda, choć ta podobno działa na nas najlepiej. A może kawa lub ulubiona herbata? Aby mieć je zawsze pod ręką warto sięgnąć po bidony i butelki termiczne.

24bottles butelka termiczna na wodę
24bottles butelka termiczna na wodę

Butelka na wodę 24Bottles dostępna jest w wielu wzorach - każdy znajdzie coś dla siebie.

Przesadź drzewo z 24Bottles

Włoskie butelki 24Bottles to produkty ecofriendly, wykonane ze stali nierdzewnej, które powstały jako odpowiedź na kryzys klimatyczny. Marka dba o planetę sadząc drzewa i zmniejszając dzięki temu negatywny wpływ produkcji na środowisko. W 2020 r. 24Bottles zrealizowało swój program neutralności węglowej i tym samym wyeliminowało własny ślad węglowy, który powstaje w procesie produkcji i transportu produktów. Do tej pory 24Bottles posadziło ponad 8 650 drzew!

Ciepło – zimno

Butelki 24Bottles Clima są wyposażone w podwójną ściankę ze stali nierdzewnej z technologią próżni, dzięki którym napoje będą ciepłe przez 12 godzin lub zimne przez 24 godziny. Dzięki izolacji termicznej butelka pozostanie chłodna na zewnątrz, a także nie będzie się na niej skraplała wilgoć, więc bez obaw można wrzucić ją do plecaka lub ulubionej torby.

Twój ślad węglowy

Marka 24Bottles zachęca nas do aktywnego udziału w poprawie jakości naszej planety. Na każdej butelce widnieje napis -0,08, który oznacza ilość Co2 (dwutlenku węgla), który uwalniamy do atmosfery napełniając wielorazową butelkę, zamiast wybierać tą w plastiku. Innymi słowy: oszczędzamy tyle Co2 ile pochłania produkcja jednorazowej butelki PET.

24bottles butelka termiczna na wodę
24bottles butelka termiczna na wodę

Monochromatyczna czy we wzory? Wybierz swoją Clima 24Bottles