Ask about product
Łóżko kontynentalne Continental Prestige z kolekcji Jensen to wyjątkowo elegancke łóżko odznaczające się nowoczesnym designem. Do obicia łóżka wykorzystano ekskluzywne tkaniny meblowe Beailieu w kolorach: naturalnym, beżowym, brązowym oraz antracytowym. Łóżko zostało wyposażone w najlepszy system sprężyn kieszeniowych marki Jensen. Natomiast materac nawierzchniowy wykonany został z włókien, które zapobiegają rozwojowi bakterii, pleśni i roztoczy. Łóżko zostało wykończone podwójnymi szwami, zwiększającymi jego trwałość. 

Łóżko Continental Prestige Jensen zostało wyposażone w System Strefowy Jensen® ze sprężynami kieszeniowymi Jensen® Aloy® (14 cm). Aloy® to najlepszy i najbardziej elastyczny system sprężyn Jensen, który nieustannie dopasowuje się do stale zmieniającej się pozycji i rozłożenia ciężaru ciała osoby spoczywającej na łóżku. Dzięki systemowi sprężyn powierzchnia całego materaca jest niezwykle miękka, ponieważ strefy o większej twardości zaczynają zapewniać podparcie dopiero wówczas, gdy ciało śpiącej osoby naprawdę zagłębi się w materac. System Jensen Aloy® posiada dodatkowo poszerzoną strefę ramion pozwalającą na większą swobodę ruchu i elastyczność, co także przyczynia się do zapewnienia doskonałego komfortu wypoczynku i jeszcze większego zmniejszenia nacisku. Między strefami materaca następują łagodne przejścia.

Materac nawierzchniowy SoftLine III z wypełnieniem lateksowym Innergetic® wykonany jest z niezwykle elastycznej, bawełnianej dzianiny jersey.Struktura otwartych komórek Innergetic® zapewnia doskonały przepływ powietrza i wilgoci. Materiał wypełniający jest perforowany i karbowany. Perforacja zapewnia optymalną wentylację natomiast karbowanie sprawia, że jedna strona staje się bardziej miękka, a druga pozostaje twardsza. Lateks hamuje rozwój bakterii i roztoczy, dzięki czemu klimat łóżka jest czystszy i zdrowszy. SoftLine III zawiera Quallofil® Allerban®.

Pokrowiec materaca SoftLine III wykonany jest z wysokiej jakości wiskozy Cairo, która zapewnia najlepszy przepływ wilgoci i regulację temperatury. Włókna wiskozy pochodzą z naturalnej, zrównoważonej masy drzewnej, która dzięki wysokiej jakości procesowi przędzenia daje niezwykle miękkie włókna o eleganckim połysku. Wiskoza wplatana jest w zewnętrzną warstwę pokrowca materaca (warstwę znajdującą się najbliżej ciała).

TWARDOŚĆ: miękki, średni, twardy i bardzo twardy.

Zbuduj własne łóżko Prestige Continental Jensen


105 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200 cm
180 x 200, 210 x 200 cm
105 x 210, 120 x 210, 140 x 210, 160 x 210 cm
180 x 210, 210 x 210 cm.

Wymiary niestandardowe mogą być wykonane na specjalne zamówienie.
System sprężyn: System Strefowy Jensen® oparty na sprężynach Jensen® Aloy® o wysokości 14 cm.
Materac nawierzchniowy: SoftLine III z wypełnieniem Innergetic® Latex.

Products of the same brand

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.