Łóżko kontynentalne First Continental Jensen
Łóżko kontynentalne First Continental Jensen
  • 15%
Łóżko kontynentalne First Continental Jensen
Łóżko kontynentalne First Continental Jensen
Kolor tkaniny
  • grey
  • beige
Rozmiar łóżka

Ask about product
Łóżko kontynentalne First Continental to podstawowy model z kolekcji łóżek kontynentalnych Jensen. Zapewnia wysoki komfort snu i jest dostępny w szerokiej ofercie rozmiarowej oraz kilku konfiguracjach. 

Łóżko posiada Oryginalny System Strefowy Jensen®, który łączy stabilne podparcie dla dolnej partii pleców z miękką z elastyczną strefą ramion.

Dodatkowo łóżko kontynentalne First Continental wyposażone zostało w technologię Pocket on Pocket. Jest to system sprężyn, w którym każda została zapakowana do torebki (kieszonki) z tkaniny. Dzięki temu każda sprężyna dopasowuje się z osobna, w efekcie czego uzyskuje się jeszcze lepszą redukcję nacisku i bardziej równomierne jego rozłożenie. System sprężyn wzmocniony jest naokoło po obu stronach stalowym drutem, zapewniając znaczną stabilność na obrzeżach materaca. System pięciu stref — z miękką strefą ramion i stabilnym podparciem dolnej partii pleców — zwiększa komfort dzięki redukcji nacisku i jego bardziej równomiernemu rozłożeniu, niezależnie od sylwetki bądź pozycji ciała osoby użytkującej materac.

Wszystkie ramy łóżka wzmocniono listwami podpierającymi dla zwiększenia stabilności. W standardowej wersji łóżko sprzedawane jest wraz z materacem nawierzchniowym SoftLine I. SoftLine I (8 cm) posiada wypełnienie Cellex XS, które zapewnia doskonały przepływ powietrza i wilgoci. 

TWARDOŚĆ: średni lub twardy.

Zbuduj własne łóżko First Cntinental Jensen


150 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm
150 x 210, 160 x 210, 180 x 210 cm

System sprężyn: System Strefowy Jensen®.
Materac nawierzchniowy: SoftLine I.
Wypełnienie: materac nawierzchniowy oraz materac dwustronny posiadają wypełnienie Cellex XS.

Products of the same brand

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.