Only at NAP

Zgodnie z ideą Back to Craft stworzyliśmy kolekcję przydatnych i podręcznych akcesoriów, które produkowane są z resztek produkcji własnej NAP. Każdy z dodatków jest ręcznie produkowany, a dzięki temu niepowtarzalny.

Skórzany piórnik przyda się nie tylko na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, ale też podczas ważnych biznesowych spotkań. Zawsze warto mieć przy sobie coś do pisania, tym bardziej warto zadbać o to, żeby ulubione długopisy były bezpieczne w naszej torbie. Skórzany piórnik Nap dostępny jest w dwóch naturalnych kolorach. 

W nowej odsłonie kolekcji można znaleźć portfelik, etui na okulary i uchwyt na słuchawki - każdy może stworzyć unikalny zestaw, który zachwyci ponadczasowym designem.

Kolekcja re: NAP powstała we współpracy z doświadczonym rzemieślnikiem, Janem Białkowskim, prowadzącym niewielki zakład szewski w Brodnicy.

You might also like

More products like that

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.