Kaymet

Brands
Kaymet to działający od 1947 roku producent wysokiej jakości tac i wózków aluminiowych. Marka do produkcji swoich przedmiotów używa adonowanego aluminium, dzięki któremu produkty Kaymet są odporne na korozję i mogą służyć wiele lat. Nic więc dziwnego, że akcesoria Kaymet można znaleźć nie tylko w niektórych gospodarstwach domowych, ale także najlepszych restauracjach i hotelach, na luksusowych jachtach, w samolotach, kawiarniach, miejscach pracy.
Zakres działalności marki poniekąd określiła historia. Założona w powojennej Anglii firma swoją działalność rozpoczynała od znajdowania nowych zastosowań dla urządzeń radarowych i radiowych używanych podczas wojny. Wybór aluminium na materiał, z którego będą powstawały nowe projekty sygnowane logo marki, był naturalny.
"Aluminium było nie tylko dobrym materiałem do produkcji artykułów gospodarstwa domowego, ale było również stosunkowo tanie i było go dużo" wyjaśnia Mark Brearley.
Przedmioty Kaymet są sprzedawane na całym świecie, w tym w najlepszych centrach handlowych w Londynie.
Klasyczne wzornictwo reprezentowane przez Kaymet zmieniało się na przestrzeni lat i teraz jest świeższe niż kiedykolwiek. Jest po prostu piękne. I nikogo nie rozczaruje.

Kaymet

Products

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.